Anadolu GYD Hakkında

Anadolu Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Yakup Kaymakçı tarafından 1987 yılında kurulan Anadolu Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı, kurulduğu günden bu yana doğruluk ve güven ilkelerinden taviz vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. Olumlu referanslar ve güçlü bir müşteri portföyüne sahip olan Anadolu GYD, Yakup Kaymakçı liderliğinde gayrimenkul sektörü içerisinde yerli ve yabancı yatırımcılara doğru yatırım fırsatı sunmakta, mülk sahiplerine ise hızlı, doğru ve sorunsuz değerlendirme imkanları sağlamaktadır.

İstanbul, Ataşehir ilçesi Ferhatpaşa mahallesi merkezli olarak kurulan firmamız, bugün 100’den fazla kurumsal firmaya Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık hizmeti vermekte, geniş gayrimenkul portföyü elinde bulundurmakta ve günümüzde ülkemizin her köşesinde hizmet verebilen tecrübeli ve güçlü bir ekiple faaliyet göstermektedir.

2015 yılında alınan kararla Hakkıoğlu İnşaat ve Skala Mimarlık ekiplerini kurarak 360 derece hizmet anlayışını hayata geçiren Anadolu GYD, artık müşterilerine yalnızca gayrimenkul yatırım danışmanlığı alanında değil, inşaat, mimari proje ve tasarım alanlarında da hizmet vermektedir.

Misyonumuz; En doğru projeyi en uygun yatırımcıya sunarak sürecin her alanında yüksek kaliteli ve sorunsuz inşaat, gayrimenkul yatırım danışmanlığı ve mimarlık deneyimi yaşatmak. Vizyonumuz; Faaliyet alanlarında en uygun projeleri en doğru şekilde planlayarak yatırımcılarına yüksek kaliteli bir yatırım deneyimi yaşatmak.

Anadolu Emlak Uzmanları Her Zaman Yanınızda!

Emlak Projelerinizde Size Özel Çözümler Sunuyoruz!

Ferhatpaşa Mh. Seyitnizam Cd. No: 2 Ataşehir / İstanbul