Anadolu GYD Hizmetlerimiz

Emlak Pazarlama

Anadolu GYD olarak gayrimenkul sektörünün her alanında sizler için en doğru değerleme çalışmalarını yapıyoruz. Bir gayrimenkulün değerini tespit etmede en önemli faktörler olan ekonomik durumu, piyasa koşullarını, bölgesel rayiçleri ve çevresel etkileri sizler için titizlikle incelemekte ve o taşınmaz için en uygun değerleme yöntemini uygulayarak hesaplama yapmaktayız.

Proje Danışmanlığı

Anadolu Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı olarak, günümüzde rekabetin sürdürebilirliği için vazgeçilmez iki unsur haline gelen Yenilikçilik ve Ar-Ge anlayışı ve gayrimenkul yatırımları konusunda yetkin ekibimizle en uygun projeleri anahtar teslim olarak sizler için planlıyor ve projelerinizin her adımında ihtiyaç duyduğunuz en kaliteli çözümleri talepleriniz ışığında hayata geçiriyoruz.

Değerleme

Değerleme (Ekspertiz) hizmetlerinde profesyonel danışmanlık anlayışımız ile uzman bilgi birikimi gerektiren özel sahalarda sizlere çözümler sunmaktayız. Sizlere özel iş anlayışımız ve üstün niteliklerimizle 35 yıldır hizmet vermekteyiz.

Emlak Finansmanı

Tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınız için 35 yıllık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri dahilinde araştırmala süreçleri yürütebilir ve bu süreçte sizlerii en doğru şekilde bilgilendirebiliriz. Unutmayın, Anadolu Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı olarak, profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz.

Emlak Projelerinizde Size Özel Çözümler Sunuyoruz!

Ferhatpaşa Mh. Seyitnizam Cd. No: 2 Ataşehir / İstanbul